Stonex

STONEX - A.M. Flak
Ponad 20 lat doświadczeń. Granity Marmury - piękne, szlachetne, trwałe, ponadczasowe. Zapraszamy.

STONEX ul. Belna 5a
42 - 575 Strzyżowice

tel.: (+48) 32 360 60 70
Czynne: pn-pt 8-18, sob 9-13


              Nasze produkty skierowane są na rynek lokalny i regionalny, a ich odbiorcą są w większości osoby fizyczne, studia kuchenne, salony łazienek i kominków. Staramy się również spełnić potrzeby małych firm budowlanych i średnich przedsiębiorstw, kierując do nich usługi procesu produkcyjnego. Obsługa na terenie całego kraju i eksport to nowe możliwości powstałe w wyniku ostatnich dużych inwestycjach.

              Każde zamówienie traktowane jest w sposób indywidualny, a klient na miejscu ma możliwość zapoznania się z ekspozycją oraz próbkami dostępnego w naszej firmie kamienia. Doradzamy, projektujemy, mierzymy, dowozimy i montujemy. Złożone zamówienie trafia na naszą własną produkcję do kadry odpowiedzialnej za ich realizację. Zawsze staramy się o jak najszybszą realizację powierzonych nam zleceń.

              Od kilku lat staramy się utrzymywać magazyn kamieni powyżej 4000 m2 w około 100 kolorach stale powiększając ich ilość różnorodność i jakość. Teren jakim dysponujemy to 5000 m2, a hale produkcyjno-biurowo-magazynowe sięgają blisko 1000 m2. Firma znajduje się w samym sercu regionu na styku Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego dlatego łatwy, bliski i szybki dojazd do nas ułatwiają kontakt z klientem w dwie strony. 

( Z drogi    86  , 1    lub   78  , A1    skręć na  913  i jesteś na miejscu -  STRZYŻOWICE  między Będzinem a Pyrzowicami ).

              Nieustannie inwestujemy w najnowsze technologie a ich innowacyjność, wydajność, ekologia i poziom są wiodące nie tylko w Europie ale i na świecie co sprawia, że oprócz właścicieli wykształconych w kierunkach zarządzania i technicznym szeregi naszej kadry pracowniczej zasilają również młodzi inżynierowie. Park maszynowy został niemalże całkowicie wymieniony i mocno rozbudowany w latach 2011-2013 dając możliwość wykonywania produktu w sposób szybki, solidny, seryjny, powtarzalny eliminując ręczne obróbki do minimum i ułatwiając znacznie pracę ludzi.

              Produkty jak i usługi zawsze wykonujemy z ogromną dokładnością dbając o jak najwyższą jakość. Produkcja składa się z poszczególnych etapów, a każdy z etapów jest opracowywany w najdrobniejszym szczególe celem zwiększenia jakości, o którą w dzisiejszych czasach - niskiej zyskowności, tępa życia, oraz masowej produkcji głównie z Azji bardzo trudno.