Stonex

STONEX - A.M. Flak
Ponad 20 lat doświadczeń. Granity Marmury - piękne, szlachetne, trwałe, ponadczasowe. Zapraszamy.

STONEX ul. Belna 5a
42 - 575 Strzyżowice

tel.: (+48) 32 360 60 70
Czynne: pn-pt 8-18, sob 9-13


Nagrobki to ta część kamieniarstwa, której my jako producet i Państwo klienci najlepiej woleliby w ogóle nigdy nie robić. Kamień trafiałby częściej pod strzechy na parapety, blaty, schody, łazienki. Niestety kolej rzeczy jest inna. Czasu nikt z nas nie może zatrzymać. Jedyne co możemy zrobić to uczcić pamięć o człowieku. Godną, niezwykle trwałą, w zgodzie z naszą kulturą i tradycją.

I dlatego wychodząc na przeciw zapytaniom klientów   Firma   STONEX - Marian i Adrian  FLAK   jest również producentem wysokiej jakości nagrobków granitowych. Na rynku w tej branży jesteśmy już od ponad 20 lat. Materiał używany do produkcji nagrobków importujemy bezpośrednio z kopalni całego świata. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować wyroby w atrakcyjnych cenach. Granity przez nas używane pochodzą głównie z Indii, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Angoli, RPA, Ukrainy, Brazylii, Hiszpanii, Włoch, Polski i wielu innych.

Zajmujemy się kompleksową obróbką oferowanego przez nas kamienia. W naszej ofercie  posiadamy szeroki wybór granitu w ponad 50 kolorach memoriałowych (na nagrobki) w grubości 5cm i dodatkowo ponad 50 kolorach innych materiałów na budowlankę tj. w grubościach 2 i 3 cm.

Posiadamy wysoce wykwalifikowanych fachowców w zakresie obróbki kamienia i używamy zaawansowanych technologii produkcji.  Dzięki temu naszym atutem jest wysoka jakość sprzedawanych produktów i robót montażowych.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że słyniemy z oryginalnego i estetycznego wzornictwa. Wykonujemy je zawsze z dbałością o szczegóły i zwracamy uwagę na efekt końcowy. Dlatego proponujemy klientom wiele interesujących rozwiązań wypracowanych z biegiem lat i sprawdzonych przez naszych klientów. Katalog naszych nagrobków jest dość spory i przedstawiamy tutaj tylko wybrane wzory pozostała część jest dostępna u nas w biurze i na ekspozycji (ponad 100 gotowych dostępnych od ręki wzorów w ponad 50 kolorach do zamontowania od jutra).  Realizujemy także indywidualne zlecenia według projektów własnych, zdjęć, wydruków itp.

 

 

                 Mając na uwadze fakt, iż twórcą kamienia jest natura i podobnie jak w drewnie (występują sęki, różne odcienie, usłojenia) również i tutaj mamy do czynienia z mikropęknięciami, porami, żyłami, przebarwieniami, przerostami kolorystycznymi, wtrąceniami, czasem różnicami w odcieniu. Nie są one jednak oznaką wad kamienia naturalnego ale dowodem na autentyczność i indywidualność tych swoistych "okruchów ziemi" . Często te właśnie cechy są charakterystyczne dla danego rodzaju materiału. A wielu klientów szukając czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego, osobistego wybiera te właśnie jego charakterystyczne fragmenty.

Prosimy o powyższym pamiętać decydując się na kamień naturalny.

Prezentowane próbki materiałów mają charakter jedynie poglądowy.
Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia mogą występować różnice w jego strukturze i kolorystyce.

 

 

Gwarancja na kamień (granit) w nagrobkach